Su Kaçağı İzmir - İzmir Tesisat, Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Tıkanıklık Açma

izmir tesisat
izmir tesisatçı
İçeriğe git

Su Kaçağı İzmir

İzmir Tesisat
Su Kaçağı Tespiti
Size en yakın servis numaramız :
0532 130 35 45
Su kaçağı şikayetinizi bize bildirdiğiniz zaman uzman ekibimiz su kaçağı tespit cihazlarımızla evlerinize gelir. Su kaçağı tespitini en kısa sürede yaparak, sadece kaçağın olduğu noktada onarım yapılır diğer tesisata ve alana zarar vermeden kaçak sorunu giderilir.
Hangi durumlarda su kaçağından şüphelenilmelidir?
Su kullanım alışkanlığınızda bir değişiklik olmamasına rağmen ay sonunda yüksek tutarlı faturalarla karşılaşıyorsanız muslukların açık olmadığı zamanlarda da sayacınızın dönüp dönmediğini kontrol ederek durumu netleştirebilirsiniz. Alt kat komşunuz, tavanında akıntı olduğundan şikayet ediyorsa, ıslak zeminlerinizdeki seramiklerin arası temizlenmeyle geçmeyecek şekilde renk değiştirmişse, duvarlarınızda rutubet varsa su kaçağı tespitini mutlaka yaptırmalısınız.
Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?
Kırmadan su kaçağı tespit edebilmenin birden fazla yolu vardır. Bu yollardan birisi termal kamera ile yapılmaktadır. Termal kamera; görevli bir personel tarafından zemin ya da duvarların taranması için kullanılmaktadır. Duvar içlerinde yer alan boruları, ekrana yansıtarak gösteren bu sistem ile arızanın olduğu yer rahat bir biçimde ortaya çıkarılmaktadır. Ancak bu yöntem, özellikle sıcak suyun geçtiği tesisatlarda daha iyi sonuçlar vermektedir. Dinleme ile su arıza tespitini bulmak da bir diğer yöntem olarak bilinmektedir. Duvarlarda, fayanslarda, zeminlerde dinleme yapan uzman personel; bunun için özel bir cihaz kullanılmaktadır. Ses değişikliklerine duyarlı hassas bir cihaz olan bu alet, ses değişiminin olduğu yeri personele bildirmektedir. Bunu yaparken de hem kulaklığı hem de sahip olduğu ekranı kullanmaktadır. Bundan dolayı bu sistem ile nokta atışı yapılarak tam olarak nerede arıza olduğu ortaya çıkarılmaktadır. İzmir Su Kaçağı Tespiti ile kirli su atığının olduğu borular için de bir diğer yöntem tercih edilmektedir. Bu yöntemle su tesisatının içerisine küçük bir kamera gönderilmekte ve içeriden görüntü alınarak, sorunun olduğu yer tespit edilmektedir.
İzmir Su Kaçağı Tespiti, son model teknolojiyi kullanarak, evin herhangi bir noktasına zarar vermemektedir. Bu sistem sayesinde, işin en önemli boyutu olan arıza tespiti süreci, rahat bir şekilde sonlandırılmış olmaktadır. Ardından yapılan işlem gereğince küçük bir bölge kırılmakta ve arıza ortadan kaldırılmaktadır. Sonrasında da ilgili bölge eskisinden daha iyi bir görünüme getirilmektedir.
Size en yakın bölge servisine ulaşmak için ; su kaçağı izmir
İçeriğe dön